Резултати писменог дела испита за јавне извршитеље одржаног дана 01.12.2019. године.
Име и презиме кандидата | Тест | Задаци | Укупно |
Балог Јелена | 15 | 38 | 53 |
Булатовић Ивана | 15 | 38 | 53 |
Горчић Јована | 20 | 36 | 56 |
Димитријевић Илијана | 14 | 36 | 50 |
Ђурђевић Анђелковић Марија | 14 | 32 | 46 |
Живанов Кристина | 13 | 36 | 49 |
Илић Ненад | 12 | 40 | 52 |
Јовановић Милена | 19 | 40 | 59 |
Ковачевић Драгана | 16 | 36 | 52 |
Максић Ана | 9 |
| није положио |
Матић Марко | 15 | 36 | 51 |
Меденица Урош | 14 | 32 | 46 |
Мирић Иван | 14 | 30 | 44 |
Митић Јелена | 15 | 36 | 51 |
Недељковић Александра | 14 | 24 | 38 |
Николић Љубица | 16 | 39 | 55 |
Пејовић Марија | 16 | 36 | 52 |
Петровић Станковић Биљана | 11 |
| није положио |
Поповић Владимир | 12 | 38 | 50 |
Поповић Радмила | 15 | 35 | 50 |
Радоњић Снежана | 17 | 37 | 54 |
Ристић Марина | 15 | 29 | 44 |
Ружичић Милена | 14 | 34 | 48 |
Симић Ивана | 19 | 37 | 56 |
Станковић Ђина | 13 | 33 | 46 |
Тмушић Иван | 15 | 33 | 48 |
Тешић Дина | 13 | 33 | 46 |
Хинић Душка | 15 | 35 | 50 |
Чамагић Александар | 14 | 38 | 52 |
Усмени део испита за јавног извршитеља ће се одржати у понедељак 23.12.2019. године у просторијама Министарства правде, ул. Немањина бр. 22-26, Београд, према следећем распореду:
СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ ПОЛАЖУ ИСПИТ у ПОНЕДЕЉАК 23.12.2019. године са почетком у 11.00 часова пред ПРВИМ ИСПИТНИМ ОДБОРОМ (Велика сала на VI спрату, А крило, Министарство правде, ул. Немањина бр. 22-26) - Чланови првог испитног одбора – Предраг Трифуновић – Председник комисије, Јелена Деретић, Данијел Томашевић);
Балог Јелена |
Горчић Јована |
Ђурђевић Анђелковић Марија |
Илић Ненад |
Ковачевић Драгана |
Меденица Урош |
Митић Јелена |
Николић Љубица |
Поповић Владимир |
Радоњић Снежана |
Ружичић Милена |
Станковић Ђина |
Тешић Дина |
Чамагић Александар |
СПИСАК КАНДИДАТА КОЈИ ПОЛАЖУ ИСПИТ у ПОНЕДЕЉАК 23.12.2019. године са почетком у 11.00 часова пред ДРУГИМ ИСПИТНИМ ОДБОРОМ (Свечана сала на II спрату, А крило, Министарство правде, ул. Немањина бр. 22-26) - Чланови другог испитног одбора – Божидар Вујичић, Јован Ћосић, Милица Митровић);
Булатовић Ивана |
Димитријевић Илијана |
Живанов Кристина |
Јовановић Милена |
Матић Марко |
Мирић Иван |
Недељковић Александра |
Пејовић Марија |
Поповић Радмила |
Ристић Марина |
Симић Ивана |
Тмушић Иван |
Хинић Душка |